Prodej a výroba rostlin
Louny 1, 440 01 Kozly, Česko
Po-So: 09:00 - 17:00

Zahradnické práce

Z technických a personálních důvodů už bohužel realizace zahrad neděláme.

Nabízíme kompletní zahradnické práce od návrhu projektu včetně vizualizace, přes kompletní realizaci, samozřejmostí jsou také Závlahové systémy, až po konečnou úpravu Vaší zahrady. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsme proto přesvědčeni, že realizujeme představy i těch nejnáročnějších z vás.

Při samotné realizaci využíváme svých bohatých zkušeností a naší nemalou odborností. Rostliny dodávané naší firmou jsou v nejvyšší kvalitě a příznivé ceně a pochází od nejlepších dodavatelů. Budeme samozřejmě postupovat přesně podle Vašeho přání a požadavků po celou dobu tvorby projektu, což je zárukou, že s konečným výsledkem budete spokojeni. Naší snahou je samozřejmě uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech, což jistě ocení každý z vás. Svěřte tedy svůj projekt profesionálům a budete mít záruku dobře vykonané práce na vaší zakázce. Těšíme se na spolupráci právě s Vámi!

Údržba zahrad

Bez kvalitní a trvalé údržby i ty nejlépe založené zahrady rychle ztrácí svoji krásu a vysázené rostliny snadno hynou. Proto využijte naší nabídky trvalé údržby! Naše firma provádí údržbu všech typů zahrad od takových, které náleží k rodinným domkům až po velké průmyslové objekty. Zajistíme vám komplexní péči, aby vaše zahrada vypadala stále perfektně a svěže.

V případě zájmu je možno se obrátit přímo na naši firmu, neboť provádíme nejen návrhy a realizace, ale také údržby zahrad. Základem údržby zahrad je údržba trávníku (sekání, provzdušňování, hnojení), údržba trvalkových záhonů, keřových skupin, živých plotů (pletí, stříhání, hnojení) a odstraňování nežádoucího plevele ze všech částí zahrady. Dále nabízíme údržbu zahradních jezírek, která sestává z hnojení rostlin, odstraňování nežádoucích nebo příliš expanzivních druhů a zazimování jezírka. Toto je jen stručný výčet naší činnosti, neváhejte se na nás obrátit i se specifickými požadavky!

Závlahové systémy

Díky pravidelné závlaze vypadá Vaše zahrada svěže a zdravě. Závlahové systémy nemusí být součástí jen nových projektů. Je možné je také nainstalovat již do stávajích zahrad. Montujeme i plně automatické závlahové systémy, dle přání zakazníka.