Prodej a výroba rostlin
Louny 1, 440 01 Kozly, Česko
Po-So: 09:00 - 17:00

Zahradnické práce

Nabízíme kompletní zahradnické práce od návrhu projektu včetně vizualizace, přes kompletní realizaci, samozřejmností jsou také Závlahové systémy, až po konečnou úpravu Vaší zahrady. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsme proto přesvědčeni, že realizujeme představy i těch nejnáročnějších z vás.

Při samotné realizaci využíváme svých bohatých zkušeností a naší nemalou odborností. Rostliny dodávané naší firmou jsou v nejvyšší kvalitě a příznivé ceně a pochází od nejlepších dodavatelů. Budeme samozřejmě postupovat přesně podle Vašeho přání a požadavků po celou dobu tvorby projektu, což je zárukou, že s konečným výsledkem budete spokojeni. Naší snahou je samozřejmě uspokojit zákazníky v co nejkratších termínech, což jistě ocení každý z vás. Svěřte tedy svůj projekt profesionálům a budete mít záruku dobře vykonané práce na vaší zakázce. Těšíme se na spolupráci právě s Vámi!

Údržba zahrad

Bez kvalitní a trvalé údržby i ty nejlépe založené zahrady rychle ztrácí svoji krásu a vysázené rostliny snadno hynou. Proto využijte naší nabídky trvalé údržby! Naše firma provádí údržbu všech typů zahrad od takových, které náleží k rodinným domkům až po velké průmyslové objekty. Zajistíme vám komplexní péči, aby vaše zahrada vypadala stále perfektně a svěže.

V případě zájmu je možno se obrátit přímo na naši firmu, neboť provádíme nejen návrhy a realizace, ale také údržby zahrad. Základem údržby zahrad je údržba trávníku (sekání, provzdušňování, hnojení), údržba trvalkových záhonů, keřových skupin, živých plotů (pletí, stříhání, hnojení) a odstraňování nežádoucího plevele ze všech částí zahrady. Dále nabízíme údržbu zahradních jezírek, která sestává z hnojení rostlin, odstraňování nežádoucích nebo příliš expanzivních druhů a zazimování jezírka. Toto je jen stručný výčet naší činnosti, neváhejte se na nás obrátit i se specifickými požadavky!

Závlahové systémy

Díky pravidelné závlaze vypadá Vaše zahrada svěže a zdravě. Závlahové systémy nemusí být součástí jen nových projektů. Je možné je také nainstalovat již do stávajích zahrad. Montujeme i plně automatické závlahové systémy, dle přání zakazníka.